OBH Nordica
mikser
Legacy 7749
OBH Nordica Legacy 7749 Instrukcja
Oto OBH Nordica Legacy 7749 (mikser) instrukcja użytkownika. 40 strony w języku Angielski o wadze 3.2 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/40
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Legacy 7749
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Moc: | 1200 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Długość przewodu: | 1.2 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Szerokość opakowania: | 169 mm |
| Wysokość opakowania: | 417 mm |
| Głębokość opakowania: | 176 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 5750 g |
| Model: | Blender stołowy |
| Pojemność miski: | 1.7 l |
| Rozgniatacz do lodu: | Tak |
| Funkcja pulse: | Tak |