OBH Nordica
toster
Manhattan
OBH Nordica Manhattan Instrukcja
Oto OBH Nordica Manhattan (toster) instrukcja użytkownika. 29 strony w języku Engels o wadze 1.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/29
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Manhattan
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Stainless steel |
| Moc: | 700 W |
| Typ kontroli: | Buttons, Rotary |
| Długość przewodu: | 1.1 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Szerokość opakowania: | 170 mm |
| Wysokość opakowania: | 184 mm |
| Głębokość opakowania: | 275 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1300 g |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Liczba kromek: | 2 kaw. |
| Tacka na okruchy: | Tak |