OBH Nordica
Magnetostrykcja
Optimo
OBH Nordica Optimo Instrukcja
Oto OBH Nordica Optimo (Magnetostrykcja) instrukcja użytkownika. 52 strony w języku Angielski o wadze 3.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/52
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Optimo
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Mikrofalówka Solo |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 1 m |
| Położenie urządzenia: | Blat |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Szerokość opakowania: | 356 mm |
| Wysokość opakowania: | 337 mm |
| Głębokość opakowania: | 520 mm |
| Temperatura (maks): | 240 °C |
| Obciążenie: | 1380 W |
| Minutnik: | Tak |
| Grill: | Tak |
| Termoobieg: | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury: | Tak |
| Pojemność: | 19 l |
| Moc mikrofalówki: | 1380 W |
| Liczba poziomów zasilania: | 6 |
| Tacka do pieczenia: | Tak |