OBH Nordica
Właściciel kucharz
Perfect Eggs 6730
OBH Nordica Perfect Eggs 6730 Instrukcja
Oto OBH Nordica Perfect Eggs 6730 (Właściciel kucharz) instrukcja użytkownika. 33 strony w języku Angielski o wadze 2.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/33
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Perfect Eggs 6730
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Moc: | 435 W |
| Typ kontroli: | Przycisk |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 108 mm |
| Wysokość opakowania: | 130 mm |
| Głębokość opakowania: | 226 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 770 g |
| Brzęczyk: | Tak |
| Miarka: | Tak |
| Ilość jajek: | 6 jaj. |