Swan
Frytkownice
SD6060N
Swan SD6060N Instrukcja
Oto Swan SD6060N (Frytkownice) instrukcja użytkownika. 16 strony w języku Angielski o wadze 1.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/16

Rozwiązywanie problemów Swan SD6060N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Stainless steel |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Moc: | 900 W |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Położenie urządzenia: | Autonomiczny |
| Wysokość produktu: | 200 mm |
| Szerokość produktu: | 227 mm |
| Głębokość produktu: | 205 mm |
| Waga produktu: | 1900 g |
| Szerokość opakowania: | 236 mm |
| Wysokość opakowania: | 229 mm |
| Głębokość opakowania: | 264 mm |
| Okienko: | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca: | Tak |
| Pojemność: | 1.5 l |
| Rodzaj konstrukcji: | Pojedyńczy |
| Lampka kontrolna: | Tak |