Swan
Pomywaczka
SDW7040CN
Swan SDW7040CN Instrukcja
Oto Swan SDW7040CN (Pomywaczka) instrukcja użytkownika. 30 strony w języku Angielski o wadze 0.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/30
Rozwiązywanie problemów Swan SDW7040CN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Położenie urządzenia: | Częściowo wbudowany |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 230 V |
| Wysokość produktu: | 845 mm |
| Szerokość produktu: | 598 mm |
| Głębokość produktu: | 600 mm |
| Szerokość opakowania: | 635 mm |
| Wysokość opakowania: | 886 mm |
| Głębokość opakowania: | 695 mm |
| Rozmiar produktu: | Pełny rozmiar (60 cm) |
| Kolor drzwiczek: | Kremowy |
| Dostosowany do paneli: | Tak |
| Programy mycia: | Eco, Intensive, Normal |
| Liczba miejsc: | 12 komplet. |
| Funkcja AquaStop: | Nie |
| Ilość programów piorących: | 6 |
| Poziom hałasu: | 44 dB |
| Opóźniony start czasomierza: | Tak |
| Pół wsadu: | Tak |
| Czas cyklu: | 60 min |
| Temperatura (maks): | - °C |
| Klasa emisji hałasu: | B |
| Pobór wody na cykl: | 11 l |
| Zużycie energii na cykl: | 0.91 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Zużycie energii na 100 cykli: | 95 kWh |
| Sterowanie przez Wi-Fi: | Nie |