Swan SF17031GN Instrukcja
Oto Swan SF17031GN (wolnowar) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 2.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SF17031GN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Zielony |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Liczba ustawień temperatury: | 3 |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Wysokość produktu: | 245 mm |
| Szerokość produktu: | 450 mm |
| Głębokość produktu: | 310 mm |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 460 mm |
| Wysokość opakowania: | 233 mm |
| Głębokość opakowania: | 330 mm |
| Pobór mocy: | 320 W |
| Książka z przepisami: | Tak |
| Materiał wykonania miski: | Ceramika |
| Pojemność: | 6.5 l |
| Zdejmowalna misa: | Tak |
| Funkcja automatycznego utrzymywania ciepła: | Tak |
| Tworzywo wieka: | Szkło |
| Dioda zasilania: | Tak |