Swan
Właściciel gotuje
SF21020N
Swan SF21020N Instrukcja
Oto Swan SF21020N (Właściciel gotuje) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 0.7 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SF21020N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Moc: | 350 W |
| Typ kontroli: | Przycisk |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 230 V |
| Wysokość produktu: | 200 mm |
| Szerokość produktu: | 200 mm |
| Głębokość produktu: | 175 mm |
| Szerokość opakowania: | 170 mm |
| Wysokość opakowania: | 190 mm |
| Głębokość opakowania: | 170 mm |
| Okres gwarancji: | 2 lat(a) |
| Miarka: | Tak |
| Sygnał zakończenia gotowania: | Tak |
| Zdejmowana pokrywa: | Tak |
| Ilość jajek: | 7 jaj. |
| Konsystencja jajka: | Hard, Medium, Soft |
| Funkcja gotowania jaj w koszulkach: | Tak |
| Tworzywo wieka: | Stal nierdzewna |
| Regulowana konsystencja jajka: | Tak |
| Ilość jaj mozliwych do ugotowania w koszulkach: | 7 |