Swan
Producent naleśników
SF26010N
Swan SF26010N Instrukcja
Oto Swan SF26010N (Producent naleśników) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 1.2 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SF26010N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, White |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Moc: | 800 W |
| Wysokość produktu: | 395 mm |
| Szerokość produktu: | 200 mm |
| Głębokość produktu: | 55 mm |
| Waga produktu: | 925 g |
| Szerokość opakowania: | 220 mm |
| Wysokość opakowania: | 420 mm |
| Głębokość opakowania: | 70 mm |
| Powłoka nieprzywierająca: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Średnica naleśnika: | 280 cm |
| Liczba dołączonych łyżek: | 1 szt. |