Swan SI11010BLKN Instrukcja
Oto Swan SI11010BLKN (Okowy) instrukcja użytkownika. 12 strony w języku Angielski o wadze 1.4 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/12
Rozwiązywanie problemów Swan SI11010BLKN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.5 l |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Wyjmowany zbiornik wody: | Tak |
| Długość przewodu: | 2 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 / 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 230 V |
| Wysokość produktu: | 270 mm |
| Szerokość produktu: | 349 mm |
| Głębokość produktu: | 184 mm |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 408 mm |
| Wysokość opakowania: | 289 mm |
| Głębokość opakowania: | 228 mm |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Silne uderzenie pary: | - g/min |
| Tworzywo podstawki/stopki: | Płyta ceramiczna |
| Funkcja spray'u: | Tak |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin: | Tak |
| System antywapienny Anti-Calc: | Tak |
| Ciągły strumień pary: | 100 g/min |
| Napełnianie w dowolnej chwili: | Tak |
| Moc żelazka: | 2200 W |
| Maksymalne ciśnienie pary: | - bar |
| Zbiornik wody: | Rozłączny |
| Wskaźnik temperatury: | Tak |