Swan
odkurzacz parowy
SI12020N
Swan SI12020N Instrukcja
Oto Swan SI12020N (odkurzacz parowy) instrukcja użytkownika. 17 strony w języku Engels o wadze 0.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/17
Rozwiązywanie problemów Swan SI12020N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Purple, White |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 0.25 l |
| Moc: | 1100 W |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Wyjmowany zbiornik wody: | Tak |
| Długość przewodu: | 1.9 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 / 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 270 mm |
| Szerokość produktu: | 95 mm |
| Głębokość produktu: | 135 mm |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 155 mm |
| Wysokość opakowania: | 300 mm |
| Głębokość opakowania: | 125 mm |
| Ergonomiczna konstrukcja: | Tak |
| Typ napędu: | Ręczny parowiec do ubrań |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Czas ogrzewania: | - min |
| Materiał płyty: | Stal nierdzewna |
| Dołączony pędzelek: | Tak |
| Funkcja pary pionowej i poziomej: | Tak |