Swan
ekspres do kawy
SK18110
Swan SK18110 Instrukcja
Oto Swan SK18110 (ekspres do kawy) instrukcja użytkownika. 5 strony w języku Angielski o wadze 0.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/5
Rozwiązywanie problemów Swan SK18110
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Przelewowy ekspres do kawy |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.25 l |
| Przyrządza kawę: | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Pojemność w kubkach: | 12 kub. |
| Położenie urządzenia: | Blat |
| Typ ekspresu do kawy: | Ręczny |
| Wysokość produktu: | 295 mm |
| Szerokość produktu: | 175 mm |
| Głębokość produktu: | 220 mm |
| Waga produktu: | 1540 g |
| Szerokość opakowania: | 240 mm |
| Wysokość opakowania: | 315 mm |
| Głębokość opakowania: | 190 mm |
| Funkcja utrzymywania temperatury: | Tak |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik: | Tak |
| Rodzaj zakrętki: | Pokrywa na zawiasach |
| Wiele napojów: | Nie |