Swan SK261030CN Instrukcja
Oto Swan SK261030CN (Czajniki) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 2.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SK261030CN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Beżowy |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 2 l |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Moc: | 3000 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Szerokość opakowania: | 237 mm |
| Wysokość opakowania: | 310 mm |
| Głębokość opakowania: | 237 mm |