Swan
spieniacz do mleka
SK33020BLKN
Swan SK33020BLKN Instrukcja
Oto Swan SK33020BLKN (spieniacz do mleka) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 0.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SK33020BLKN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Moc: | 500 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Wysokość produktu: | 181 mm |
| Szerokość produktu: | 103 mm |
| Głębokość produktu: | 130 mm |
| Waga produktu: | 700 g |
| Szerokość opakowania: | 125 mm |
| Wysokość opakowania: | 195 mm |
| Głębokość opakowania: | 156 mm |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Waga wraz z opakowaniem: | 855 g |
| Model: | Automatyczny |
| Liczba funkcji: | 2 |
| Powłoka nieprzywierająca: | Tak |
| Materiał wykonania miski: | Stal nierdzewna |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Funkcja: | Gorący & Zimny |
| pojemność piany: | 115 ml |
| Zdejmowana pokrywa: | Tak |
| Możliwość umycia w zmywarce: | Nie |
| Podgrzewanie mleka: | 240 ml |
| Temperatura gorącego mleka: | 65 °C |
| Czas spieniania: | 80 s |