Swan SM22045WHTN Instrukcja
Oto Swan SM22045WHTN (mikrofala) instrukcja użytkownika. 24 strony w języku Engels o wadze 2.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/24
Rozwiązywanie problemów Swan SM22045WHTN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ produktu: | Mikrofalówka Solo |
| Typ kontroli: | Buttons, Rotary |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Położenie urządzenia: | Blat |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 290 mm |
| Szerokość produktu: | 380 mm |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Obciążenie: | 800 W |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Światło wewnętrzne: | Tak |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Pojemność: | 23 l |
| Moc mikrofalówki: | 800 W |
| Rozmiar talerza obrotowego: | 254 mm |
| Talerz obrotowy: | Tak |
| Funkcja automatycznego zegara: | Tak |
| Otwarcie drzwiczek: | Otwieranie boczne |
| Materiał talerza: | Szkło |