Swan
mikser ręczny
SP20130N
Swan SP20130N Instrukcja
Oto Swan SP20130N (mikser ręczny) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 0.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan SP20130N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, White |
| Moc: | 300 W |
| Wysokość produktu: | 213 mm |
| Szerokość produktu: | 74 mm |
| Głębokość produktu: | 145 mm |
| Waga produktu: | 1245 g |
| Szerokość opakowania: | 106 mm |
| Wysokość opakowania: | 230 mm |
| Głębokość opakowania: | 172 mm |
| Model: | Mikser ręczny |
| Odłączana podstawa: | Nie |
| Regulowana prędkość: | Tak |
| Prędkości: | 5 |
| Przycisk turbo: | Tak |
| Miska dołączona: | Nie |
| Końcówki do wyrabiania ciasta: | Tak |
| Ubijacz: | Tak |
| Przycisk wysuwania: | Tak |