Swan
Ręczny blender
SP21040HON
Swan SP21040HON Instrukcja
Oto Swan SP21040HON (Ręczny blender) instrukcja użytkownika. 24 strony w języku Angielski o wadze 1.4 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/24
Rozwiązywanie problemów Swan SP21040HON
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Cream colour, Transparent |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Moc: | 800 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Typ kontroli: | Buttons, Rotary |
| Łatwy do czyszczenia: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 420 mm |
| Szerokość produktu: | 67 mm |
| Głębokość produktu: | 67 mm |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 350 mm |
| Wysokość opakowania: | 250 mm |
| Głębokość opakowania: | 160 mm |
| Model: | Blender immersyjny |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Pojemność miski: | 0.8 l |
| Prędkości: | 2 |
| Części wodoodporne: | Tak |
| Zdejmowalna misa: | Tak |
| Zamykanie: | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt: | Tak |
| Materiał miski do mieszania: | Plastik |
| Zdejmowalny wałek: | Tak |
| Pojemność miski do siekania: | 0.5 l |
| Ubijacz: | Tak |
| Łatwy do rozmontowania: | Tak |
| Zdejmowana pokrywa: | Tak |