Swan
Kombinacje lodówko-zamrażarki
SR11010PN
Swan SR11010PN Instrukcja
Oto Swan SR11010PN (Kombinacje lodówko-zamrażarki) instrukcja użytkownika. 16 strony w języku Angielski o wadze 2.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/16
Rozwiązywanie problemów Swan SR11010PN
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Różowy |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Położenie urządzenia: | Wolnostojący |
| Wysokość produktu: | 51 mm |
| Szerokość produktu: | 298 mm |
| Głębokość produktu: | 123 mm |
| Waga produktu: | 1260 g |
| Szerokość opakowania: | 325 mm |
| Wysokość opakowania: | 90 mm |
| Głębokość opakowania: | 206 mm |
| Ilość na paczkę: | 1 szt. |
| Dostosowany do paneli: | Nie |
| Poziom hałasu: | 42 dB |
| Obciążenie: | - W |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (stara): | A+ |
| Zawias drzwiczek: | Prawy |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1800 g |
| Roczne zużycie energii: | 215 kWh |
| Kompatybilność: | APC HyperPod |
| Pojemność netto: | 208 l |
| Pojemność lodówki netto: | 168 l |
| Światło wewnątrz lodówki: | Tak |
| Liczba półek w lodówce: | 4 |
| Liczba pojemników na warzywa: | 1 |
| Stojak na butelki: | Tak |
| Pozycja zamrażarki: | Umieszczony w części górnej |
| Pojemność zamrażarki netto: | 40 l |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | - h |
| Pojemność zamrażarki brutto: | 2 kg/24h |
| Liczba półek w zamrażarce: | 1 |
| Komora Fresh zone: | Tak |
| Tryb klimatu: | SN-N |
| Pojemnik na jajka: | Tak |
| Półka na puszki: | Tak |