Swan ST10090 Instrukcja
Oto Swan ST10090 (Opiekacz) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 0.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan ST10090
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Metallic, Red |
| Moc: | 1400 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Wysokość produktu: | 380 mm |
| Szerokość produktu: | 160 mm |
| Głębokość produktu: | 175 mm |
| Waga produktu: | 1490 g |
| Szerokość opakowania: | 185 mm |
| Wysokość opakowania: | 358 mm |
| Głębokość opakowania: | 216 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | - g |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania: | Tak |
| Liczba kromek: | 4 kaw. |
| Przysisk Stop/Anuluj: | Tak |
| Elektronicza kontrola opiekania: | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki: | Tak |
| Mechanizm wysokiego podnoszenia: | Tak |