Swan ST16020 Instrukcja
Oto Swan ST16020 (Opiekacz) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Angielski o wadze 1.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8

Sušička ovoce
Sušička ovocia
Suszarka do owoców
Gyümölcsaszaló
Augļu žāvētājs
Fruit Dehydrator
SO1011
CZ RO
ENSK PL HU DE FRLV IT ES
Obsttrockner
Déshydrateur de fruits
Essiccatore di frutta
Deshidratadora de alimentos
Uscător de fructe
Rozwiązywanie problemów Swan ST16020
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Copper colour, Metallic |
| Moc: | - W |
| Wysokość produktu: | 190 mm |
| Szerokość produktu: | 265 mm |
| Głębokość produktu: | 170 mm |
| Waga produktu: | 1070 g |
| Szerokość opakowania: | 350 mm |
| Wysokość opakowania: | 210 mm |
| Głębokość opakowania: | 202 mm |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania: | Tak |
| Liczba kromek: | 2 kaw. |
| Przysisk Stop/Anuluj: | Tak |
| Elektronicza kontrola opiekania: | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki: | Tak |
| Mechanizm wysokiego podnoszenia: | Tak |