Swan ST17020 Instrukcja
Oto Swan ST17020 (toster) instrukcja użytkownika. 8 strony w języku Engels o wadze 2.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/8
Rozwiązywanie problemów Swan ST17020
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Graphite, Metallic |
| Moc: | 800 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Wysokość produktu: | 285 mm |
| Szerokość produktu: | 157 mm |
| Głębokość produktu: | 179 mm |
| Waga produktu: | 1332 g |
| Szerokość opakowania: | 194 mm |
| Wysokość opakowania: | 324 mm |
| Głębokość opakowania: | 210 mm |
| Schowek na przewód sieciowy: | Tak |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Liczba kromek: | 2 kaw. |
| Przysisk Stop/Anuluj: | Tak |
| Elektronicza kontrola opiekania: | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki: | Tak |
| Mechanizm wysokiego podnoszenia: | Tak |
| Nienagrzewająca się obudowa: | Tak |