Bose OE2 Instrukcja
Oto Bose OE2 (słuchawka) instrukcja użytkownika. 16 strony w języku Angielski o wadze 0.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/16

BOSE® OE2i AUDIO
HEADPHONES
| | |
Rozwiązywanie problemów Bose OE2
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ produktu: | Słuchawki |
| Wysokość produktu: | 191 mm |
| Szerokość produktu: | 152 mm |
| Głębokość produktu: | 20 mm |
| Waga produktu: | 140 g |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Styl noszenia: | Opaska na głowę |
| Rekomendowane użycie: | Muzyka |
| Technologia łączności: | Przewodowa |
| Budowa słuchawek: | Okolicz fonetyczny |
| Typ mikrofonu: | Niedostępny |
| Wyjścia słuchawkowe: | 1 |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wymiary produktu (SxGxW): | 152 x 20 x 191 mm |
| Regulacja głośności: | Cyfrowy |
| Typ sterownika: | Dynamiczny |
| System akustyczny: | Zamknięty |