Bose QuietComfort 3 Instrukcja
Oto Bose QuietComfort 3 (słuchawka) instrukcja użytkownika. 44 strony w języku Engels o wadze 2.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/44
Rozwiązywanie problemów Bose QuietComfort 3
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny, Srebrny |
| Typ produktu: | Słuchawki |
| Wysokość produktu: | 187 mm |
| Szerokość produktu: | 133 mm |
| Głębokość produktu: | 57 mm |
| Waga produktu: | 136 g |
| Długość kabla: | 1.67 m |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Styl noszenia: | Opaska na głowę |
| Rekomendowane użycie: | Muzyka |
| Czas odtwarzania muzyki: | 25 h |
| Technologia łączności: | Przewodowa |
| Budowa słuchawek: | Okolicz fonetyczny |
| Typ mikrofonu: | Niedostępny |
| Pojemność baterii: | 200 mAh |
| Technologia baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wymiary produktu (SxGxW): | 133 x 57 x 187 mm |
| Napięcie baterii: | 3.7 V |
| Walizka: | Tak |
| Złącze 3,5 mm: | Tak |
| Głębokość: | 7.38 " |
| Wysokość (imperialna): | 2.25 " |
| Szerokość (imperialna): | 5.25 " |
| System akustyczny: | Zamknięty |
| Odłączany przewód: | Tak |