Dyson
oczyszczacz powietrza
Purifier Big+Quiet Formaldehyde
Dyson Purifier Big+Quiet Formaldehyde Instrukcja
Oto Dyson Purifier Big+Quiet Formaldehyde (oczyszczacz powietrza) instrukcja użytkownika. 11 strony w języku Nederlands o wadze 0.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/11
Rozwiązywanie problemów Dyson Purifier Big+Quiet Formaldehyde
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Blue, Copper colour |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Funkcja standby: | Tak |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Wysokość produktu: | 830 mm |
| Szerokość produktu: | 415 mm |
| Głębokość produktu: | 434 mm |
| Waga produktu: | 11900 g |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 435 mm |
| Wysokość opakowania: | 599 mm |
| Głębokość opakowania: | 780 mm |
| Współpracuje z Asystentem Google: | Tak |
| Kompatybilny z Apple Siri: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Poziom hałasu: | 56 dB |
| Maksymalne zużycie mocy: | - W |
| Kraj pochodzenia: | Malezja |
| Tryb nocny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 8421392590 |
| Waga wraz z opakowaniem: | 17550 g |
| Prędkości: | 10 |
| Wyłącznik czasowy: | Tak |
| Klasa HEPA: | HEPA 13 |
| Sterowniki głosu: | Tak |
| Przeznaczone dla powierzchni pokojowej do: | - m² |
| Współpracuje z Amazon Alexa: | Tak |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość): | 56 dB |
| Tryb automatyczny: | Tak |
| Tempo oczyszczania powietrza: | - m³/h |
| Filtr HEPA: | Tak |
| Filtr z węglem aktywnym (AC): | Tak |
| Kąt oscylacji: | 50 ° |
| Wsparcie aplikacji: | Tak |