Dyson
oczyszczacz powietrza
Purifier Humidify+Cool AutoReact
Dyson Purifier Humidify+Cool AutoReact Instrukcja
Oto Dyson Purifier Humidify+Cool AutoReact (oczyszczacz powietrza) instrukcja użytkownika. 14 strony w języku Polski o wadze 0.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/14

Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania i chłodzenia Dyson
Pierwsze użycie
Montaż urządzenia
Połączenie z aplikacją Dyson Link
Napełnianie zbiornika na wodę
Uruchamianie i ciągłe
monitorowanie
Menu monitorowanych danych
Tryb automatycznego
oczyszczania
Tryb automatycznego nawilżania
Oscylacja
Prędkość i kierunek przepływu
powietrza
Timer
Tryb nocny
Cykl głębokiego oczyszczania
Wymiana filtra dwustopniowego
Pielęgnacja i konserwacja
Alerty
SV12 JN.00000 PN.000000- -00 00
00.00.00 VERSION NO.01
Instrukcja obsługi
Rozwiązywanie problemów Dyson Purifier Humidify+Cool AutoReact
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Szary |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 250 l |
| Materiał obudowy: | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Moc: | 45 W |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Funkcja standby: | Tak |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 240 V |
| Wysokość produktu: | 923 mm |
| Szerokość produktu: | 220 mm |
| Głębokość produktu: | 155 mm |
| Waga produktu: | 8050 g |
| Poziom hałasu: | 62.4 dB |
| Maksymalne zużycie mocy: | 43.4 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 100 % |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0.5 W |
| Odpowiedni dla pomieszczeń o powierzchni do: | 41 m³ |
| Prędkości: | 10 |
| Filtr powietrza: | Tak |
| Wyłącznik czasowy: | Tak |
| Klasa HEPA: | HEPA 13 |
| Przeznaczone dla powierzchni pokojowej do: | 41 m² |
| Zdjemowalny filtr: | Tak |
| Nadmuch: | 40.5 L/s |
| Licznik timera (maksymalny): | 8 h |
| Filtr HEPA: | Tak |
| Kąt oscylacji: | 90 ° |
| Licznik timera (minimalny): | 0.5 h |
| Technika parowania: | Naturalny |
| Funkcja oczyszczania powietrza: | Tak |
| Filtruje bakterie: | 99.9 % |
| Czas przydatności filtra (max): | 12 mies. |