EZVIZ C3C Instrukcja
Oto EZVIZ C3C (kamera bezpieczeństwa) instrukcja użytkownika. 60 strony w języku Angielski o wadze 1.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/60

Rozwiązywanie problemów EZVIZ C3C
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Rodzaj zasilania: | PoE |
| Wysokość produktu: | 83.5 mm |
| Waga produktu: | 331 g |
| Szerokość opakowania: | 252 mm |
| Wysokość opakowania: | 92 mm |
| Głębokość opakowania: | 90 mm |
| Technologia łączności: | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Bluetooth: | Nie |
| Maksymalne zużycie mocy: | 5 W |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Liczba kamer: | 1 |
| Formaty kompresji: | H.264 |
| Obsługiwane typy kart pamięci: | MicroSD (TransFlash) |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 128 GB |
| Przeznaczenie: | Zewnętrzna |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Obsługa PoE: | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -25 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 95 % |
| Układ: | Pocisk |
| Tryb nocny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe: | Android, iOS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Model: | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne: | RJ-45/WLAN |
| Maks. rozdzielczość: | 1280 x 720 px |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: | Fast Ethernet |
| Stopień ochrony IP: | IP66 |
| Typ mocowania: | Sufit / Ściana |
| Przycisk reset: | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | 2.4 - 2.4835 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 1280 x 720 (HD 720) |
| Obsługiwane tryby wideo: | 720p |
| Zdalnie sterowany: | Tak |
| Zestaw do montażu: | Tak |
| Typ przetwornika obrazu: | CMOS |
| Suma megapikseli: | 1 MP |
| Długość stałej ogniskowej: | 4 mm |
| interfejs mocowania obiektywu: | M12 |
| Regulowanie jakości: | Brightness, Contrast, Saturation |
| Dołączone śruby: | Tak |
| Tryb dzienny / nocny: | Tak |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne: | Tak |
| Typ diody LED: | Podczerwień |
| Min. Oświetlenie: | 0.02 lx |
| Średnica: | 69.8 mm |
| Długość produktu: | 176.3 mm |
| Wbudowany HDD: | Nie |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie: | 72 ° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna: | 94 ° |
| Wielkość czujnika CCD: | 1/3 " |
| Skanowanie progresywne: | Tak |
| Maksymalna przesłona: | 2 |
| Video detektor ruchu: | Tak |
| Ilość klatek: | 25 fps |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: | 150 Mbit/s |
| Wide Dynamic Range (WDR): | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia: | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego: | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision): | 30 m |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Cechy zabiezpieczeń: | Dust resistant, Snow resistant, Water resistant |
| Przeciwdoblaskowy: | Tak |
| Bicie serca: | Tak |
| Lustro: | Tak |
| Cyfrowy znak wodny: | Tak |