EZVIZ LC3 Instrukcja
Oto EZVIZ LC3 (kamera bezpieczeństwa) instrukcja użytkownika. 69 strony w języku Polski o wadze 1.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/69

www.ezvizlife.com
Quick Start Guide
Scan the QR code with the EZVIZ App
to add the device to your account.
Please keep it for further reference.
102028503, A
Rozwiązywanie problemów EZVIZ LC3
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Rodzaj zasilania: | Prąd przemienny |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 110 - 240 V |
| Wysokość produktu: | 280 mm |
| Szerokość produktu: | 86 mm |
| Głębokość produktu: | 120 mm |
| Waga produktu: | 1038 g |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 156 mm |
| Wysokość opakowania: | 230 mm |
| Głębokość opakowania: | 152 mm |
| Technologia łączności: | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Bluetooth: | Nie |
| Typ mikrofonu: | Wielokierunkowa |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Maksymalne zużycie mocy: | 30 W |
| Liczba kamer: | 1 |
| Formaty kompresji: | H.264, H.265 |
| Przeznaczenie: | Zewnętrzna |
| Wielkość pamięci flash: | 32000 MB |
| Standardy komunikacyjne: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -30 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 95 % |
| Tryb nocny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart: | Nie |
| Maksymalny zasięg działania: | 10 m |
| Model: | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Ilość anten: | 2 |
| Maks. rozdzielczość: | 2560 x 1440 px |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: | Gigabit Ethernet |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
| Typ mocowania: | Ściana |
| System dźwięku: | 2-drożny |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
| Redukcja hałasu: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Zdalnie sterowany: | Tak |
| Typ anteny: | Wewnętrzne |
| Typ przetwornika obrazu: | CMOS |
| Suma megapikseli: | 4 MP |
| Dołączone śruby: | Tak |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne: | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone: | Tak |
| Typ diody LED: | Podczerwień |
| Wbudowany HDD: | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie: | 140 ° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie: | 75 ° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna: | 157 ° |
| Video detektor ruchu: | Tak |
| Ilość klatek: | 30 fps |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE): | Tak |
| Wide Dynamic Range (WDR): | Tak |
| Transmisja wideo: | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision): | 10 m |
| Liczba soczewek: | 1 |
| Zdalny podgląd: | Tak |
| Ochrona hasłem: | Tak |
| Aktywny alarm włamania: | Tak |
| Cechy zabiezpieczeń: | Dust resistant, Water resistant |
| Paroodporny: | Tak |
| WE/WY alarmu: | Tak |
| Liczba przesyłanych obrazów: | 2 |
| Przeciwdoblaskowy: | Tak |
| Bicie serca: | Tak |
| Cyfrowy znak wodny: | Tak |
| Wsparcie systemu Chmury: | EZVIZ Cloud |