EZVIZ C3N Instrukcja
Oto EZVIZ C3N (kamera bezpieczeństwa) instrukcja użytkownika. 27 strony w języku Polski o wadze 5.2 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/27

Scan the QR code with the EZVIZ App
to add the device to your account.
Please keep it for further reference.
LV
Rozwiązywanie problemów EZVIZ C3N
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Wysokość produktu: | 75.5 mm |
| Szerokość produktu: | 75.5 mm |
| Głębokość produktu: | 155 mm |
| Waga produktu: | 422 g |
| Szerokość opakowania: | 227 mm |
| Wysokość opakowania: | 92 mm |
| Głębokość opakowania: | 100 mm |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | RoHS |
| Technologia łączności: | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Bluetooth: | Nie |
| Certyfikaty: | CE / WEEE / REACH / ROSH / FCC / UL |
| Maksymalne zużycie mocy: | 7 W |
| Liczba kamer: | 1 |
| Formaty kompresji: | H.264, H.265 |
| Obsługiwane typy kart pamięci: | MicroSD (TransFlash) |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 256 GB |
| Przeznaczenie: | Zewnętrzna |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -30 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 95 % |
| Zarządzanie przez stronę www: | Tak |
| Układ: | Pocisk |
| Możliwość przybliżenia: | Tak |
| Tryb nocny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS): | 85258900 |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): | 255 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): | 541 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): | 17025 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): | 500 mm |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Model: | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Ilość anten: | 2 |
| Maks. rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: | Fast Ethernet |
| Stopień ochrony IP: | IP67 |
| Typ mocowania: | Sufit / Ściana |
| Obsługiwane protokoły sieciowe: | EZVIZ cloud proprietary protocol |
| Redukcja hałasu: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): | 16 szt. |
| Typ anteny: | Zewnętrzny |
| Typ przetwornika obrazu: | CMOS |
| Suma megapikseli: | 2 MP |
| Długość stałej ogniskowej: | 2.8 mm |
| Tryb dzienny / nocny: | Tak |
| Typ diody LED: | Podczerwień |
| Min. Oświetlenie: | - lx |
| Wbudowany HDD: | Nie |
| Wyjście prądu stałego (w amperach): | 1 A |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie: | 104 ° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna: | 125 ° |
| Wielkość czujnika CCD: | 1/2.7 " |
| Skanowanie progresywne: | Tak |
| Maksymalna przesłona: | 2 |
| Video detektor ruchu: | Tak |
| Ilość klatek: | 30 fps |
| Wide Dynamic Range (WDR): | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia: | Tak |
| Liczba czujników: | 1 |
| Wyjście prądu stałego (w woltach): | 12 |
| Kompensacja oświetlenia tylnego: | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision): | 30 m |
| Liczba soczewek: | 1 |
| Kontrola pochylenia kamery: | Nie |
| Zdalny podgląd: | Tak |
| Cechy zabiezpieczeń: | Dust resistant, Water resistant |
| Kontrola panewki kamery: | Nie |