EZVIZ C6T Instrukcja
Oto EZVIZ C6T (kamera bezpieczeństwa) instrukcja użytkownika. 34 strony w języku Nederlands o wadze 1.0 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/34
v+vrVj֩jWbZ\p" hiاVZLXuj[lm?zɚhoZ('?p?٥5x?v+ܕ,s2
!دrVٴXwg4},sIl;NrVO쥩ʋnlܕ,)jvx-+jvܕ,)j{(')lܕ,)j{bدrVٴhww4},sIl;rV_쥩쥩ܕ,}K)jw%jyl8bfZZ?jXr{hjYmvZZ?z[+zܕ,)jzݕ)jw%j4Z(~)jw%j6Zzץ6)jw%j4Z)j쥩v+݊%j-Lw}_W4Ͱ݊bZf!._4%\쥩ܕ,}el,RJ)ozu)jw%j4Z[azZ֫vZZ?Ί&쥩ܕ,)j{,elܕ,)jrJ)ozvZZ?z[azW%vǩrVO쥩ڭ^/쥩v+݊%j-Ly}_W4Ͱ$^rVO쥩jZZ?i^ZZ?˩XvZZ?,ei&)jw%j4Zm^(ZZ?jz\v+݊%j-Lv|}_G4Ͱ)jw%j5ZZZ[4rV́y+zZZ?rVO쥩ڶ),ܕ,)jwnrey)jw%j4Zm)jw%j4Z)춻*'ƫy&vZZ?j_쥩دv+ܕ,m1~sK[6ߢrVO쥩݊bZf/_W4%l,ZZrV,ܕ,}`^~rVO쥩)ʋZZ?r+rV쥩z˫z+zZZ?ilܕ,)jwvZZ?lܕ,)j{)jw%j:ZZZ4llܕ,)j{)jw%j\,jZZ?6,ܕ,)j쥩Z)j݊bZf&4%l,zShrVO쥩쥩ܕ,}߳|,NZZ?
ܕ,)j4)j݊bZf&4%l,쥩ܕ,)jpZZ?A,ܕ,)jrv+݊%j-L|}_W4Ͱt8rVO쥩bدrVٴ|8},sIl8쥩ܕ,~pL)jw%j6Z)j{)jw%j07쥩ܕ,)j{)jw%j;ZZZ¢iȚKZ)j݊bZf'4%l,^)jw%j6Zا춻*'bدrVٴŸZ<},sIl;ܲrVo쥩튉ڔƧv+݊%j-L\~_sK[6΄4bH݊݊݊bZbuZuZrٵM4M4M4M4M4M4M4M4M4M4bb
Rozwiązywanie problemów EZVIZ C6T
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Rodzaj zasilania: | DC |
| Wysokość produktu: | 90 mm |
| Waga produktu: | 220 g |
| Szerokość opakowania: | 127 mm |
| Wysokość opakowania: | 52 mm |
| Głębokość opakowania: | 127 mm |
| Technologia łączności: | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Bluetooth: | Nie |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Wbudowane głośniki: | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC: | Tak |
| Maksymalne zużycie mocy: | 6 W |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Liczba kamer: | 1 |
| Formaty kompresji: | H.264 |
| Obsługiwane typy kart pamięci: | MicroSD (TransFlash) |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 128 GB |
| Przeznaczenie: | Wewnętrzna |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): | 1 |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -10 - 55 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 95 % |
| Układ: | Douszne |
| Tryb nocny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Standardy Wi- Fi: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Przewodowa sieć LAN: | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart: | Tak |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe: | Android, iOS |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo: | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Diody LED: | Tak |
| Model: | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne: | RJ-45/WLAN |
| Maks. rozdzielczość: | 1920 x 1080 px |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: | Fast Ethernet |
| Zakres kąta nachylenia: | -10 - 80 ° |
| Typ mocowania: | Biurko |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki: | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Typ przetwornika obrazu: | CMOS |
| Długość stałej ogniskowej: | 4 mm |
| interfejs mocowania obiektywu: | M12 |
| Typ diody LED: | Podczerwień |
| Min. Oświetlenie: | 0.02 lx |
| Pełny HD: | Tak |
| Średnica: | 100 mm |
| Wbudowany HDD: | Nie |
| PTZ: | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie: | 72 ° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna: | 92 ° |
| Wielkość czujnika CCD: | 1/3 " |
| Skanowanie progresywne: | Tak |
| Maksymalna przesłona: | 2.2 |
| Video detektor ruchu: | Tak |
| Ilość klatek: | 30 fps |
| Szybkość migawki: | 1/30 - 1/1000000 s |
| Maksymalny transfer danych przez bezprzewody LAN: | 150 Mbit/s |
| Wide Dynamic Range (WDR): | Tak |
| Podczerwień (IR) Filtr odcięcia: | Tak |
| Wyjście prądu stałego (w woltach): | 5 |
| Transmisja wideo: | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision): | 10 m |
| Lustro: | Tak |