OBH Nordica 6713 Instrukcja
Oto OBH Nordica 6713 (blender ręczny) instrukcja użytkownika. 28 strony w języku Engels o wadze 3.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/28
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica 6713
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Stal nierdzewna |
| Moc: | 400 W |
| Długość przewodu: | 1.2 m |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Model: | Blender immersyjny |
| Pojemność miski: | 0.6 l |
| Regulowana prędkość: | Tak |
| Zdejmowalny wałek: | Tak |