OBH Nordica
blender ręczny
Chilli Pro 6762
OBH Nordica Chilli Pro 6762 Instrukcja
Oto OBH Nordica Chilli Pro 6762 (blender ręczny) instrukcja użytkownika. 26 strony w języku Engels o wadze 2.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/26
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Chilli Pro 6762
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czerwony |
| Moc: | 400 W |
| Długość przewodu: | 1 m |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Model: | Mikser ręczny |
| Odłączana podstawa: | Nie |
| Regulowana prędkość: | Tak |
| Przycisk turbo: | Tak |
| Końcówki do wyrabiania ciasta: | Tak |
| Końcówki do ubijania piany: | Tak |