OBH Nordica
Z tostem
6885
OBH Nordica 6885 Instrukcja
Oto OBH Nordica 6885 (Z tostem) instrukcja użytkownika. 26 strony w języku Angielski o wadze 1.4 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/26
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica 6885
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Moc: | 750 W |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 230 V |
| Długość kabla: | 1.2 m |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Ilość kanapek: | 2 |
| Grillowanie: | Tak |
| Płytki z materiału zapobiegającego przywieraniu: | Tak |
| Płyta do grillowania w zestawie: | Tak |