OBH Nordica
Z tostem
Crispy 6882
OBH Nordica Crispy 6882 Instrukcja
Oto OBH Nordica Crispy 6882 (Z tostem) instrukcja użytkownika. 29 strony w języku Angielski o wadze 1.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/29
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Crispy 6882
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Moc: | 750 W |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 204 V |
| Długość kabla: | 1.2 m |
| Powłoka nieprzywierająca: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Ilość kanapek: | 2 |