OBH Nordica
mikrofala
7501 Castor
OBH Nordica 7501 Castor Instrukcja
Oto OBH Nordica 7501 Castor (mikrofala) instrukcja użytkownika. 13 strony w języku Angielski o wadze 0.2 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/13

Kitchen
Type 7501
castor //
microwave oven //
Child-lock //Digital timer //
Capacity 17 L //
8 fi xed
menus //
700 watt // Mirror glass and
chrome buttons //
c
m
C
a
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica 7501 Castor
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ kontroli: | Buttons, Rotary |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Położenie urządzenia: | Blat |
| Wysokość produktu: | 262 mm |
| Szerokość produktu: | 452 mm |
| Głębokość produktu: | 330 mm |
| Waga produktu: | 10500 g |
| Szerokość opakowania: | 496 mm |
| Wysokość opakowania: | 291 mm |
| Głębokość opakowania: | 354 mm |
| Obciążenie: | - W |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Minutnik: | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 11300 g |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Pojemność: | 17 l |
| Moc mikrofalówki: | 700 W |
| Liczba poziomów zasilania: | 5 |
| Talerz obrotowy: | Tak |
| Ilość automatycznych programów: | 8 |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW): | 315 x 294 x 198 mm |