OBH Nordica
mikrofala
Aurora
OBH Nordica Aurora Instrukcja
Oto OBH Nordica Aurora (mikrofala) instrukcja użytkownika. 60 strony w języku Engels o wadze 3.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/60
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Aurora
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ kontroli: | obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 1 m |
| Położenie urządzenia: | Blat |
| Wysokość produktu: | 210 mm |
| Szerokość produktu: | 315 mm |
| Głębokość produktu: | 279 mm |
| Obciążenie: | 1200 W |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
| Zawias drzwiczek: | Lewy |
| Minutnik: | Tak |
| Funkcja rozmrażania: | Tak |
| Sposób otwierania drzwi: | Otwierane na zewnątrz |
| Pojemność: | 17 l |
| Moc mikrofalówki: | 700 W |
| Liczba poziomów zasilania: | 6 |
| Talerz obrotowy: | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania: | Tak |