OBH Nordica
frytkownica
ActiFry Genius
OBH Nordica ActiFry Genius Instrukcja
Oto OBH Nordica ActiFry Genius (frytkownica) instrukcja użytkownika. 72 strony w języku Angielski o wadze 5.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/72
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica ActiFry Genius
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Frytkownica na gorące powietrze |
| Moc: | 1500 W |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu: | 1.1 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-230 V |
| Minutnik: | 60 min |
| Powłoka nieprzywierająca: | Tak |
| Liczba programów: | 9 |
| Książka z przepisami: | Tak |
| Pojemność: | - l |
| Rodzaj konstrukcji: | Pojedyńczy |
| Części wodoodporne: | Tak |
| Liczba osób: | 5 os. |
| Wydajność smażenia: | 1.2 kg |
| Zegar cyfrowy: | Tak |
| Tworzywo wieka: | Plastik |
| Miska z nieprzywieralnego materiału: | Tak |