OBH Nordica
frytkownica
Easy Fry Compact Digital AG3018S0
OBH Nordica Easy Fry Compact Digital AG3018S0 Instrukcja
Oto OBH Nordica Easy Fry Compact Digital AG3018S0 (frytkownica) instrukcja użytkownika. 32 strony w języku Angielski o wadze 2.9 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/32
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Easy Fry Compact Digital AG3018S0
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Typ produktu: | Frytkownica na gorące powietrze |
| Moc: | 1200 W |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu: | 1.2 m |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Położenie urządzenia: | Autonomiczny |
| Temperatura (maks): | 200 °C |
| Powłoka nieprzywierająca: | Tak |
| Pojemność: | 1.6 l |
| Rodzaj konstrukcji: | Pojedyńczy |
| Temperatura (min): | 80 °C |
| Części wodoodporne: | Tak |
| Zdejmowalna misa: | Tak |
| Liczba osób: | 2 os. |
| Wydajność smażenia: | - kg |
| Zegar cyfrowy: | Tak |