OBH Nordica
lokówka
Beach Curls
OBH Nordica Beach Curls Instrukcja
Oto OBH Nordica Beach Curls (lokówka) instrukcja użytkownika. 21 strony w języku Engels o wadze 2.4 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/21
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Beach Curls
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Moc: | 32 W |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Długość przewodu: | 2.8 m |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Nie |
| Temperatura (maks): | 185 °C |
| Model: | Lokówka |
| Funkcja jonizacji: | Nie |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni: | Tak |
| Pielęgnacja jonowa: | Nie |
| Prostowanie włosów: | Nie |
| Kręcenie włosów: | Tak |
| Teksturyzacja włosów: | Nie |
| Suszenie włosów: | Nie |