OBH Nordica
lokówka
Elliptic
OBH Nordica Elliptic Instrukcja
Oto OBH Nordica Elliptic (lokówka) instrukcja użytkownika. 28 strony w języku Engels o wadze 3.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/28
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Elliptic
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Brown |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Moc: | 42 W |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 2.8 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Ustawienia ciepła: | 3 |
| Szerokość opakowania: | 50 mm |
| Wysokość opakowania: | 150 mm |
| Głębokość opakowania: | 380 mm |
| Temperatura (maks): | 200 °C |
| Waga wraz z opakowaniem: | 567 g |
| Model: | Lokówka |
| Temperatura (min): | 120 °C |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Technologia: | Ciepły |
| Funkcja jonizacji: | Nie |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni: | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu: | Tak |
| Prostowanie włosów: | Nie |
| Kręcenie włosów: | Tak |
| Teksturyzacja włosów: | Nie |
| Suszenie włosów: | Nie |