OBH Nordica
płyta grillowa
Bistro X6 6923
OBH Nordica Bistro X6 6923 Instrukcja
Oto OBH Nordica Bistro X6 6923 (płyta grillowa) instrukcja użytkownika. 24 strony w języku Angielski o wadze 1.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/24
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Bistro X6 6923
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Moc: | 800 W |
| Długość przewodu: | 1.1 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 230 V |
| Szerokość opakowania: | 320 mm |
| Wysokość opakowania: | 135 mm |
| Głębokość opakowania: | 376 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 2200 g |
| Powłoka nieprzywierająca: | Tak |
| Liczba osób: | 6 os. |
| Zdjemowalne talerze: | Tak |