OBH Nordica
płyta grillowa
Easy 7104
OBH Nordica Easy 7104 Instrukcja
Oto OBH Nordica Easy 7104 (płyta grillowa) instrukcja użytkownika. 41 strony w języku Engels o wadze 3.2 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/41
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Easy 7104
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny, Srebrny |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Moc: | 2000 W |
| Długość przewodu: | 1.2 m |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220 - 240 V |
| Powłoka nieprzywierająca: | Tak |
| Liczba osób: | - os. |
| Rozmiary powierzchni grilla: | 300 x 270 mm |