OBH Nordica
Prostownica do włosów
Björn Axén Ultimate Experience NF8210N0
OBH Nordica Björn Axén Ultimate Experience NF8210N0 Instrukcja
Oto OBH Nordica Björn Axén Ultimate Experience NF8210N0 (Prostownica do włosów) instrukcja użytkownika. 32 strony w języku Angielski o wadze 1.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/32
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Björn Axén Ultimate Experience NF8210N0
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Moc: | - W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Typ kontroli: | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 3 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Wysokość produktu: | 60 mm |
| Szerokość produktu: | 328 mm |
| Głębokość produktu: | 104 mm |
| Waga produktu: | 860 g |
| Ustawienia ciepła: | 5 |
| Automatyczne wyłączanie po: | 30 min |
| Temperatura (maks): | 200 °C |
| Diody LED: | Tak |
| Model: | Prostownica |
| Temperatura (min): | 120 °C |
| Technologia: | Ciepły |
| Czas ogrzewania: | 25 s |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni: | Tak |
| Prostowanie włosów: | Tak |
| Kręcenie włosów: | Tak |
| Powłoka ceramiczna: | Tak |
| Kształt lokówki: | Proste w kształcie beczki |
| Zaokrąglone płytki: | Tak |