OBH Nordica
Prostownica do włosów
Easyliss
OBH Nordica Easyliss Instrukcja
Oto OBH Nordica Easyliss (Prostownica do włosów) instrukcja użytkownika. 24 strony w języku Angielski o wadze 1.6 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/24
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Easyliss
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Rodzaj zasilania: | Bateria |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Liczba ustawień temperatury: | 1 |
| Moc: | 36 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 3 m |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 100-240 V |
| Wysokość produktu: | 144.2 mm |
| Szerokość produktu: | 74.8 mm |
| Głębokość produktu: | 36.4 mm |
| Waga produktu: | 289 g |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Temperatura (maks): | 200 °C |
| Zasilacz sieciowy: | Tak |
| Technologia baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ ekranu: | TFT |
| Długość przekątnej ekranu: | 4 " |
| Obsługiwane typy kart pamięci: | MicroSD (TransFlash) |
| Typ interfejsu: | Ekran dotykowy |
| Przeznaczenie: | Pionowy |
| Pojemność pamięci wewnętrznej: | 2.9 GB |
| Układ: | Ręczny |
| Rozdzielczość: | 272 x 480 px |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Elektryczny kompas: | Tak |
| Przewody: | USB |
| Model: | Lokówka |
| Baterie w zestawie: | Tak |
| Stopień ochrony IP: | IPX7 |
| Kolory wyświetlacza: | 65536 kolorów |
| Wbudowana kamera/aparat: | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: | 16 h |
| Sport: | Tak |
| Na wolnym powietrzu: | Tak |
| Geocaching: | Tak |
| Rower: | Tak |
| Traffic Message Channel (TMC): | Nie |
| Zakres mapy: | Cała Europa |
| Mapy dołączone: | Tak |
| Typ nośników pamięci: | Flash |
| Megapiksele: | 8 MP |
| Technologia: | Ciepły |
| Liczba tunerów: | 200 |
| Funkcja jonizacji: | Nie |
| Monitor pracy serca: | Tak |
| Barometr: | Tak |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni: | Tak |
| Prostowanie włosów: | Tak |
| Kręcenie włosów: | Tak |
| Suszenie włosów: | Nie |
| Powłoka ceramiczna: | Tak |
| Motocykl: | Tak |
| Punkty orientacyjne: | Tak |
| Liczba punktów drogi: | 4000 |
| Automatyczne przekierowanie: | Tak |
| Ilość ścieżek: | 200 |
| Kalendarz polowań/brań ryb: | Tak |
| Informacje o słońcu i księżycu: | Tak |
| TrackLog: | Tak |
| Obszar obliczeń: | Tak |
| Zdolność dodawania map: | Tak |