OBH Nordica
ekspres do kawy
Cafe Momento 2314
OBH Nordica Cafe Momento 2314 Instrukcja
Oto OBH Nordica Cafe Momento 2314 (ekspres do kawy) instrukcja użytkownika. 28 strony w języku Engels o wadze 2.8 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/28
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Cafe Momento 2314
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Stainless steel |
| Typ produktu: | Przelewowy ekspres do kawy |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.5 l |
| Moc: | 1050 W |
| Przyrządza kawę: | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 0.75 m |
| Wbudowany młynek: | Nie |
| Typ wkładu kawy: | Kawa mielona |
| Pojemność w kubkach: | 12 kub. |
| Położenie urządzenia: | Blat |
| Typ ekspresu do kawy: | Ręczny |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 220–240 V |
| Funkcja utrzymywania temperatury: | Tak |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania: | Tak |
| Wiele napojów: | Nie |