OBH Nordica
ekspres do kawy
Café Avanti
OBH Nordica Café Avanti Instrukcja
Oto OBH Nordica Café Avanti (ekspres do kawy) instrukcja użytkownika. 20 strony w języku Angielski o wadze 0.3 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/20

1000 watt heating
element for optimal
performance
Anti-drip
function
Co ee capacity of
1.25 litres equivalent
to 10 cups
Detachable
fi lter holder
café avanti //
co ee maker //
Kitchen
Type 2366, 2367
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Café Avanti
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Przezroczysty |
| Typ produktu: | Przelewowy ekspres do kawy |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.25 l |
| Materiał obudowy: | Glass, Plastic |
| Moc: | 1000 W |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Wyjmowany zbiornik wody: | Tak |
| Wbudowany młynek: | Nie |
| Typ wkładu kawy: | Kawa mielona |
| Pojemność w kubkach: | 12 kub. |
| Waga produktu: | 2000 g |
| Waga wraz z opakowaniem: | 2850 g |
| Pojemnik na mleko: | Nie |
| Model: | Kawa |
| Wymiary opakowania (SxGxW): | 218 x 264 x 380 mm |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Przyrządza americano: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Rodzaj zakrętki: | Pokrywa na zawiasach |
| Zdejmowany filtr obrotowy: | Tak |
| Wiele napojów: | Nie |
| Temperatura kawy po zaparzeniu: | 96 °C |