OBH Nordica
czajnik
Dome Retro
OBH Nordica Dome Retro Instrukcja
Oto OBH Nordica Dome Retro (czajnik) instrukcja użytkownika. 28 strony w języku Engels o wadze 2.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/28
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Dome Retro
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Black, Cream colour |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.8 l |
| Regulowany termostat: | Nie |
| Moc: | 1850 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 210 mm |
| Wysokość opakowania: | 315 mm |
| Głębokość opakowania: | 210 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1600 g |
| Maksymalna moc wejściowa: | 2200 W |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |