OBH Nordica
czajnik
Daybreak 6413
OBH Nordica Daybreak 6413 Instrukcja
Oto OBH Nordica Daybreak 6413 (czajnik) instrukcja użytkownika. 37 strony w języku Engels o wadze 2.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/37
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Daybreak 6413
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.7 l |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika: | Tak |
| Moc: | 2200 W |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
| Bezprzewodowy: | Tak |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220-240 V |
| Szerokość opakowania: | 192 mm |
| Wysokość opakowania: | 238 mm |
| Głębokość opakowania: | 224 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1390 g |
| Filtrowanie: | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody: | Tak |
| Zdjemowalny filtr: | Tak |
| Tworzywo filtra: | Wapień |