OBH Nordica
ekspres do kawy
Duo Tech
OBH Nordica Duo Tech Instrukcja
Oto OBH Nordica Duo Tech (ekspres do kawy) instrukcja użytkownika. 48 strony w języku Engels o wadze 3.1 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/48
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Duo Tech
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 2.8 l |
| Moc: | 2100 W |
| Przyrządza espresso: | Nie |
| Wykonywanie espresso macchiato: | Nie |
| Przyrządza kawę: | Tak |
| Przyrządza cappuccino: | Nie |
| Przyrządza latte macchiato: | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Długość przewodu: | 0.8 m |
| Wbudowany młynek: | Nie |
| System gorącej wody: | Nie |
| Pojemność w kubkach: | 20 kub. |
| Położenie urządzenia: | Blat |
| Typ ekspresu do kawy: | Półautomatyczny |
| Zbiornik na kawę: | Dzbanek |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Napięcie wejściowe AC: | 220–240 V |
| Liczba rurek: | 2 |
| Przyrządza caffe crema: | Nie |
| Przyrządza gorące mleko: | Nie |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania: | Tak |
| Przyrządza americano: | Tak |
| Przyrządza latte: | Nie |
| Przyrządza herbatę: | Nie |
| Przyrządza gorącą czekoladę: | Nie |
| Przyrządza Ristretto: | Nie |
| Przyrządza lungo: | Nie |
| Filtr do kawy: | Tak |
| Zbiornik na wodę: | Szkło |
| Przyrządza mocha: | Nie |
| Przyrządza mleko czekoladowe: | Nie |
| Przyrządza orzo: | Nie |
| Robienie kawy flat white: | Nie |
| dzbanek aromatyczny: | Tak |
| Zdejmowany uchwyt filtra: | Tak |
| Wiele napojów: | Tak |
| Rozmiar filtra stożkowego: | 4 |