OBH Nordica
ekspres do kawy
Daybreak 2297
OBH Nordica Daybreak 2297 Instrukcja
Oto OBH Nordica Daybreak 2297 (ekspres do kawy) instrukcja użytkownika. 33 strony w języku Engels o wadze 2.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/33
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Daybreak 2297
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Typ produktu: | Przelewowy ekspres do kawy |
| Pojemność zbiornika na wodę: | 1.5 l |
| Moc: | 1000 W |
| Przyrządza kawę: | Tak |
| Przyrządza cappuccino: | Nie |
| Długość przewodu: | 0.75 m |
| System gorącej wody: | Nie |
| Pojemność w kubkach: | 12 kub. |
| Położenie urządzenia: | Blat |
| Typ ekspresu do kawy: | Półautomatyczny |
| Zbiornik na kawę: | Dzbanek |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC: | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC: | 220–240 V |
| Szerokość opakowania: | 196 mm |
| Wysokość opakowania: | 360 mm |
| Głębokość opakowania: | 288 mm |
| Waga wraz z opakowaniem: | 2210 g |
| Funkcja utrzymywania temperatury: | Tak |
| Stopy antypoślizgowe: | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania: | Tak |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Czas utrzymywania ciepła: | 30 min |
| Zdejmowany uchwyt filtra: | Tak |
| Wiele napojów: | Nie |