OBH Nordica
Libra
Dynamo Press 6280
OBH Nordica Dynamo Press 6280 Instrukcja
Oto OBH Nordica Dynamo Press 6280 (Libra) instrukcja użytkownika. 25 strony w języku Angielski o wadze 1.5 Mb. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie Zapytaj naszą społeczność.
Strona 1/25
Rozwiązywanie problemów OBH Nordica Dynamo Press 6280
Jeśli dokładnie przeczytałeś instrukcję, ale nie znalazłeś rozwiązania swojego problemu, poproś o pomoc innych użytkowników
Specyfikacje
| Kolor produktu: | Biały |
| Rodzaj zasilania: | Bateria |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Szerokość opakowania: | 260 mm |
| Wysokość opakowania: | 25 mm |
| Głębokość opakowania: | 320 mm |
| Ilość na paczkę: | 1 szt. |
| Typ ekranu: | LCD |
| Model: | Elektroniczna waga osobista |
| Maksymalna waga: | 150 kg |
| Materiały: | Szkło |
| Dokładność: | 100 g |
| Kształt: | Prostokąt |
| Wskaźnik przeładowania: | Tak |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora: | Tak |